newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSS

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych

2012-04-02


ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012.


ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych

Celem konkursu  było nagrodzenie ciekawych polskich produkcji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone 7. Do dziś aplikację ING BankMobile ściągnięto z App Store już ponad 13 tys. razy.


Wyniki konkursu zostały zaprezentowane podczas konferencji Generation Mobile w Warszawie. Aplikacja ING BankMobile znalazła się w gronie 5 najlepszych aplikacji mobilnych na system iOS. Jest to jedyna wyróżniona aplikacja bankowa. Jury doceniło m.in. błyskawiczny i intuicyjny dostęp do rachunków oraz graficzny wskaźnik stanu środków na rachunku, który w przybliżeniu informuje użytkownika o aktualnej wartości jego salda.

 

Do konkursu można było zgłaszać ciekawe polskie aplikacje mobilne na iOS, Android oraz Windows Phone 7. W sumie jury oceniło 140 programy, wyróżniając po 5 produkcji dla każdego z systemów mobilnych. Oceniając aplikacje brano pod uwagę pomysł, jakość wykonania, potencjał rozwojowy, funkcjonalność oraz oryginalność zastosowanych rozwiązań. Wśród pozostałych wyróżnionych aplikacji na system iOS były gra Jelly Defense, aplikacja Milky Way pozwalająca odbyć podróż po wirtualnym niebie, ScrumPad Pro służący do kompleksowego zarządzania projektami oraz Nokaut Skaner, umożliwiający skanowanie kodów kreskowych produktów i porównywanie ich cen w sklepach internetowych. W kapitule konkursu zasiedli eksperci polskiego rynku internetowego i mobilnego.

 

Przypomnijmy, że  ING BankMobile pozwala m.in. na wykonanie przelewów wewnętrznych i zdefiniowanych, sprawdzenie stanu rachunków bieżących i oszczędnościowych, historii transakcji kartą kredytową oraz informacji na temat zaciągniętych kredytów. Aplikacja umożliwia także znalezienie najbliższego bankomatu i placówki, zastrzeżenie karty, a także skontaktowanie się z bankiem telefonicznie i przez e-mail. Dzięki wersji demo, każdy posiadacz iPhone może sprawdzić funkcjonalność części transakcyjnej.

 

Graficzny wskaźnik poziomu środków to nowatorskie rozwiązanie, pozwalające sprawdzić stan konta natychmiast po uruchomieniu aplikacji, bez konieczności logowania się do systemu. W formie wizualnej informuje on użytkownika o aktualnym saldzie, nie podając jednak wartości liczbowych. Użytkownik samodzielnie określa w aplikacji maksymalny poziom środków podawany przez wskaźnik, dzięki czemu tylko on wie, jaki jest faktyczny stan jego rachunku. Na przykład jeśli użytkownik ustawi w aplikacji maksymalną wysokość wskaźnika na poziomie 1000 zł, a aktualny stan środków na jego rachunku wynosi 500 zł, wskaźnik pokaże poziom 50%.

 

Aplikacja wspiera telefony: iPhone 3GS, 4 oraz 4S, czyli posiadające system operacyjny iOS 4.3 i nowszy. Warunkiem korzystania z ING BankMobile jest posiadanie aktywnego konta ING BankOnLine. Instrukcje jak zainstalować ING BankMobile na iPhone znajdują się na stronie ING Banku Śląskiego.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe pakiety kont w Credit Agricole
Bezpłatne przelewy internetowe, Indywidualna Linia Kredytowa, usługa ułatwiająca oszczędzanie oraz karty umożliwiające płatności zbliżeniowe to wspólne elementy nowych pakietów kont w Credit Agricole.

Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH
Bank BPH, dopasowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb Klientów, od 1 października br. wprowadza zmiany do oferty kont osobistych.

Bezpłatne wypłaty z bankomatów Kredyt Banku
Niezmiernie miło mi poinformować, że od dnia 01.10.2012 roku bankomaty sieci Kredyt Bank dołączają do grupy bezpłatnych bankomatów dla klientów indywidualnych kart płatniczych BZ WBK

Karta Debit MasterCard PayPassKarta Debit MasterCard PayPass
Za każdą płatność dokonaną kartą w Internecie Alior Sync zwraca Ci 5% jej wartości!

Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski udostępnił swoim klientom system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR. Nowe rozwiązanie pozwala na realizację przelewów w złotych już po kilku sekundach od momentu złożenia zlecenia.

mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie
mSaver to nowatorski program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie
Do końca roku powstanie zupełnie nowy mBank, który ma ambicję stać się najnowocześniejszym bankiem na świecie. BRE zainwestuje w projekt łącznie 100 mln zł.

PAYBACK w serwisie BZWBK24
Uruchomiliśmy program dla aktywnych klientów usług BZWBK24, dzięki któremu aktywność w bankowości elektronicznej zamienicie na punkty PAYBACK.

Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat! Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat!
Klienci, którzy od 1 marca do 11 kwietnia 2012 r. otworzą w Banku BPH nowe Kapitalne lub Maksymalne Konto i zapewnią na nie wpływy w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie, nie zapłacą za jego prowadzenie do 31 marca 2013 r.

Klienci MultiBanku i mBanku zapłacą zbliżeniowo iPhonemKlienci MultiBanku i mBanku zapłacą zbliżeniowo iPhonem
MultiBank oraz mBank we współpracy z Visa Europe rozpoczynają drugi etap testów płatności zbliżeniowych NFC. Inauguruje go konkurs dla klientów, którego zwycięzcy dołączą do grona testującego mobilne płatności na iPhone’ach.Konta firmowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-08-05
USD4,6024-0,68%
EUR4,7053-0,37%
CHF4,8153-0,15%
GBP5,5889-0,86%