newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSS

Nowe pakiety kont w Credit Agricole

2012-10-03


Bezpłatne przelewy internetowe, Indywidualna Linia Kredytowa, usługa ułatwiająca oszczędzanie oraz karty umożliwiające płatności zbliżeniowe to wspólne elementy nowych pakietów kont w Credit Agricole.


Najnowsza oferta banku jest skierowana zarówno do klientów, którzy intensywnie korzystają z posiadanego konta oraz oczekują indywidualnych rozwiązań, jak i dla tych, którzy używają go sporadycznie, natomiast szczególnie cenią osobisty kontakt z doradcą.

 

Rynek produktów bankowych w Polsce, zwłaszcza kont dla osób fizycznych, jest już dość jednorodny. Jednocześnie podlega dynamicznym zmianom, w obliczu których banki nie mogą pozostać obojętne, a które wiążą się z nieustannym poszerzaniem usług oferowanych klientom. Właśnie dlatego pakiety nowych kont wprowadza Credit Agricole Bank Polska. Rozwój oferty kontowej - jako podstawy bankowości uniwersalnej - to bowiem jeden z głównych priorytetów jego działań na najbliższe 3 - 4 lat.

 

Bank już od dziś  zaproponuje klientom trzy nowe pakiety kont - konto PROSTOoszczędzajace, PROSTOoszczędzające PLUS i PROSTOoszczędzające PREMIUM. Poprzez ich nazwy Credit Agricole odwołuje się do swojego motto: "Prosto i z sensem".

 

Bank umożliwia posiadaczom nowych pakietów kont dokonywanie przelewów internetowych za darmo, a wszystkie karty wydawane do nowych kont wyposażone są w funkcję płatności zbliżeniowych oraz objęte programem Klub Rabatowy Credit Agricole Bank Polska. Dzięki niemu klienci otrzymają rabaty w ponad 7,5 tys. punktów handlowo-usługowych. Są to zarówno duże sieci, jak i lokalni dostawcy usług. Poza tym w nowej ofercie kont dostęp do serwisu internetowego CA24 będzie możliwy poprzez jednorazowe hasła SMS lub, tak jak dotychczas, za pomocą tokena.

 

Klientom o wysokich dochodach bank proponuje konto PROSTOoszczędzające PREMIUM, do którego przypisana jest wypukła karta MasterCard Debit Platinum, pozwalająca na wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie za darmo. Przy wpływie miesięcznym przekraczającym 10 000 zł bank nie pobiera opłaty za jego prowadzenie.

 

Z kolei konto PROSTOoszczędzające PLUS to produkt adresowany do aktywnych użytkowników Internetu, którzy tylko okazjonalnie korzystając z placówki. Bank oferuje im wypukłą kartę MasterCard Debit Standard, umożliwiającą płatności w sieci oraz bezpłatny dostęp do gotówki w dowolnym bankomacie w kraju i w usłudze MasterCard cash back. Koszt jej obsługi to 6 zł. Przy wpływach na poziomie 1500 zł także posiadacz tego konta zwolniony jest z opłat za jego prowadzenie.

 

Osobom, których miesięczne wpływy wynoszą mniej niż 1500 zł, i którym karta debetowa (Visa Electron) służy głównie do wypłacania gotówki, Credit Agricole proponuje Konto PROSTOoszczedzajace. Opłata za jego prowadzenie wynosi tylko 4 zł, a za obsługę kart 3 zł.

 

Posiadacze kont PROSTOoszczędzajace oraz PROSTOoszczędzające PLUS mają do dyspozycji także Indywidualną Linię Kredytową. Dzięki niej klient ma możliwość skorzystania z tygodniowego okresu bezodsetkowego dla całej kwoty wykorzystanego limitu, co w praktyce oznacza siedmiodniowy kredyt, którego oprocentowanie wynosi 0 proc.

 

Credit Agricole wprowadził do swojej oferty pod nazwą "Oszczędzam na okrągło". Dzięki niemu klienci mogą - metodą "małych kroków" - zacząć odkładać określone kwoty. Wszystkie transakcje bezgotówkowe wykonane dowolną kartą wydaną do nowych pakietów kont powodują zaokrąglenie wydanej kwoty i przekazanie kwoty zaokrąglenia na Rachunek Oszczędzam. Klient sam wybiera, ile ma wynosić wielkość zaokrąglenia - może wybrać 50 groszy, 1 lub 5 zł.

 

Bank, chcąc dodatkowo zachęcić nowych klientów do systematycznego oszczędzania, oferuje im - do końca listopada b.r. - dodatkową korzyść. W promocji "Jeszcze więcej oszczędzam na okrągło" bank powiększy o dodatkowe odsetki*, zaokrąglenia uzyskane przez nowych klientów w trakcie trzech miesięcy od przystąpienie przez nich do programu "Oszczędzam na okrągło".

Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie www.credit-agricole.pl, w placówkach oraz na infolinii banku - 801 33 00 00.

* stanowiące równowartość 10 proc. sumy zaokrągleń pomniejszonej o podatek od zysków kapitałowychCharakterystyka kont

Konto PROSTOoszczędzające przeznaczone jest dla osób o tradycyjnym podejściu do bankowości, ceniących bezpośredni kontakt  z doradcą, któremu mogą m.in. zlecić dokonanie przelewu, czy ustanowienie zlecenia stałego. Ten pakiet bank adresuje do klientów, których miesięczne wpływy wynoszą mniej niż 1 500 zł, i którym karta debetowa (Visa Electron) służy głównie do wypłacania gotówki, rzadko do płacenia w sklepach. Konto PROSTOoszczedzajace może być również atrakcyjne dla osób, które nie mogą zapewnić stałych wpływów na konto, ale oczekują podstawowej oferty bankowej z dostępem do szerokiej sieci placówek. Opłata za prowadzenie konta PROSTooszczędzającego wynosi tylko 4 zł, a za obsługę kart 3 zł.

 

Konto PROSTOoszczędzające PLUS to produkt adresowany do aktywnych użytkowników Internetu, którzy tylko okazjonalnie korzystając z placówki, ale uznających wartość wynikającą z bezpośredniego kontaktu z doradcą, także przez telefon. Bank kieruje to konto do klientów w wieku 27 - 50 lat (przy czym nie wprowadził ograniczeń wiekowych do jego otwarcia), które będą na nie otrzymywać wynagrodzenie i przy jego pomocy będę opłacać wszystkie najważniejsze miesięczne płatności. Jeśli wpływy na nie wyniosą powyżej 1500 zł, bank nie pobierze opłaty za jego prowadzenie. Do konta PROSTOoszczędzającego PLUS przypisana jest wypukła karta MasterCard Debit Standard, zapewniająca klientom bezpłatny dostęp do gotówki w dowolnym bankomacie w kraju i w usłudze MasterCard cash back. Koszt jej obsługi to 6 zł. Dodatkowo Credit Agricole przygotował specjalną ofertę dla osób poniżej 30 roku życia (w tym posiadaczy 1 Konta, którzy ukończyli 27 rok życia) zainteresowanych założeniem konta PROSTOoszczędzającego PLUS. Młodzi klienci nic nie zapłacą za jego prowadzenie pod warunkiem, że zapewnią miesięczny wpływ środków na poziomie 1000 zł.

 

Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM jest przeznaczone dla osób o wysokich dochodach, dla których istotny jest nie tylko swobodny dostęp do środków, ale również możliwość korzystania z obsługi indywidualnego doradcy, a także pakiet bezpłatnych ubezpieczeń. Do konta PROSTOoszczędzającego PREMIUM oferowana jest bezpłatnie wypukła karta MasterCard Debit Platinum, pozwalająca na wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie za darmo. Przy wpływie miesięcznym przekraczającym 10 000 zł bank prowadzi konto za darmo.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH
Bank BPH, dopasowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb Klientów, od 1 października br. wprowadza zmiany do oferty kont osobistych.

Bezpłatne wypłaty z bankomatów Kredyt Banku
Niezmiernie miło mi poinformować, że od dnia 01.10.2012 roku bankomaty sieci Kredyt Bank dołączają do grupy bezpłatnych bankomatów dla klientów indywidualnych kart płatniczych BZ WBK

Karta Debit MasterCard PayPassKarta Debit MasterCard PayPass
Za każdą płatność dokonaną kartą w Internecie Alior Sync zwraca Ci 5% jej wartości!

Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski udostępnił swoim klientom system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR. Nowe rozwiązanie pozwala na realizację przelewów w złotych już po kilku sekundach od momentu złożenia zlecenia.

mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie
mSaver to nowatorski program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012.

Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie
Do końca roku powstanie zupełnie nowy mBank, który ma ambicję stać się najnowocześniejszym bankiem na świecie. BRE zainwestuje w projekt łącznie 100 mln zł.

PAYBACK w serwisie BZWBK24
Uruchomiliśmy program dla aktywnych klientów usług BZWBK24, dzięki któremu aktywność w bankowości elektronicznej zamienicie na punkty PAYBACK.

Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat! Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat!
Klienci, którzy od 1 marca do 11 kwietnia 2012 r. otworzą w Banku BPH nowe Kapitalne lub Maksymalne Konto i zapewnią na nie wpływy w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie, nie zapłacą za jego prowadzenie do 31 marca 2013 r.

Klienci MultiBanku i mBanku zapłacą zbliżeniowo iPhonemKlienci MultiBanku i mBanku zapłacą zbliżeniowo iPhonem
MultiBank oraz mBank we współpracy z Visa Europe rozpoczynają drugi etap testów płatności zbliżeniowych NFC. Inauguruje go konkurs dla klientów, którego zwycięzcy dołączą do grona testującego mobilne płatności na iPhone’ach.Konta firmowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-08-05
USD4,6024-0,68%
EUR4,7053-0,37%
CHF4,8153-0,15%
GBP5,5889-0,86%