newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSS

Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat!

2012-03-01


Klienci, którzy od 1 marca do 11 kwietnia 2012 r. otworzą w Banku BPH nowe Kapitalne lub Maksymalne Konto i zapewnią na nie wpływy w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie, nie zapłacą za jego prowadzenie do 31 marca 2013 r.


Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat!

Warunkiem skorzystania z promocji jest otwarcie nowego konta – Kapitalnego lub Maksymalnego, oraz zapewnienie wpływów w wysokości minimum 1500 złotych miesięcznie. Z promocji wyłączone są wpływy z rachunków własnych Klienta w Banku BPH. Okres, za który nie będzie pobierana opłata, zależy od tego, w ilu miesiącach Klient spełni warunki oferty specjalnej. Nowe konto nie może być kontem przekształconym z rachunku innego typu.

 

Standardowa miesięczna opłata za prowadzenie Kapitalnego Konta wynosi 9,99 zł, a Maksymalnego – 14,99 zł, przy czym Bank nie pobiera opłat za wiele codziennych transakcji. W praktyce oznacza to:

 

  • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce z kartą do Kapitalnego konta oraz ze wszystkich bankomatów za granicą z prestiżową kartą MarsterCard Debit Gold do Maksymalnego konta;
  • 0 zł za wydanie, wznowienie i obsługę karty do konta;
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych realizowane w oddziałach i placówkach partnerskich Banku oraz za pośrednictwem bankowości telefonicznej i Internetu;
  • 0 zł za regulowanie rachunków w formie poleceń zapłaty (np. za gaz, energię elektryczną, telefon);
  • 0 zł za realizację zleceń stałych (np. opłaty za Internet, czynsz, telewizję kablową);
  • 0 zł za dostęp do konta przez Internet za pośrednictwem platformy Sez@m.

Posiadacze tych kont mogą liczyć na pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach w domu oraz podczas podróży dzięki szerokiemu, bezpłatnemu pakietowi usług assistance. Specjalny pakiet usług przygotowany dla Klientów Banku BPH zawiera między innymi: assistance medyczne, domowe oraz samochodowe, łącznie z usługą after party driver. Maksymalnemu Kontu towarzyszy dodatkowo ubezpieczenie w podróży.

 

Nasi Klienci nie muszą wierzyć nam na słowo, dlatego oferujemy im możliwość przetestowania naszych kont bez opłaty za prowadzenie nawet przez rok. Jesteśmy przekonani, że Klienci docenią wygodę w zarządzaniu finansami i bezpieczeństwo, które zapewnia pakiet assistance i potem sami zdecydują, czy chcą płacić za prowadzenie konta 9,99 zł lub 14,99 zł miesięcznie i uzyskiwać wszystkie te korzyści – powiedział Krzysztof Łopatek, Dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych w Banku BPH.

 

Ponadto Klienci posiadający Kapitalne lub Maksymalne Konto mogą wnioskować o limit w saldzie debetowym, czyli dodatkową gotówkę na preferencyjnych warunkach, którą mogą wykorzystać w dowolny sposób.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe pakiety kont w Credit Agricole
Bezpłatne przelewy internetowe, Indywidualna Linia Kredytowa, usługa ułatwiająca oszczędzanie oraz karty umożliwiające płatności zbliżeniowe to wspólne elementy nowych pakietów kont w Credit Agricole.

Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH
Bank BPH, dopasowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb Klientów, od 1 października br. wprowadza zmiany do oferty kont osobistych.

Bezpłatne wypłaty z bankomatów Kredyt Banku
Niezmiernie miło mi poinformować, że od dnia 01.10.2012 roku bankomaty sieci Kredyt Bank dołączają do grupy bezpłatnych bankomatów dla klientów indywidualnych kart płatniczych BZ WBK

Karta Debit MasterCard PayPassKarta Debit MasterCard PayPass
Za każdą płatność dokonaną kartą w Internecie Alior Sync zwraca Ci 5% jej wartości!

Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski udostępnił swoim klientom system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR. Nowe rozwiązanie pozwala na realizację przelewów w złotych już po kilku sekundach od momentu złożenia zlecenia.

mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie
mSaver to nowatorski program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012.

Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie
Do końca roku powstanie zupełnie nowy mBank, który ma ambicję stać się najnowocześniejszym bankiem na świecie. BRE zainwestuje w projekt łącznie 100 mln zł.

PAYBACK w serwisie BZWBK24
Uruchomiliśmy program dla aktywnych klientów usług BZWBK24, dzięki któremu aktywność w bankowości elektronicznej zamienicie na punkty PAYBACK.

Klienci MultiBanku i mBanku zapłacą zbliżeniowo iPhonemKlienci MultiBanku i mBanku zapłacą zbliżeniowo iPhonem
MultiBank oraz mBank we współpracy z Visa Europe rozpoczynają drugi etap testów płatności zbliżeniowych NFC. Inauguruje go konkurs dla klientów, którego zwycięzcy dołączą do grona testującego mobilne płatności na iPhone’ach.Konta firmowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-08-05
USD4,6024-0,68%
EUR4,7053-0,37%
CHF4,8153-0,15%
GBP5,5889-0,86%