newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSS

Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH

2012-10-01


Bank BPH, dopasowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb Klientów, od 1 października br. wprowadza zmiany do oferty kont osobistych.


Zmiany w ofercie kont osobistych Banku BPH
  • Konto Sezam Start zmienia się w Dopasowane Konto
  • Konto Sezam <26 zostaje zastąpione przez Cool Konto
  • Konto Sezam Direct zmienia nazwę na Lubię to! Konto

W wyniku wprowadzenia zmian Klienci Banku BPH będą mieli możliwość wyboru rachunku dostosowanego do ich aktywności, potrzeb czy sposobu korzystania z konta:

 

  • Dopasowane Konto to rachunek dla aktywnych Klientów, którzy nie chcą ponosić opłat za konto. 0 zł opłaty za prowadzenie konta zapłacą Klienci, którzy zapewnią comiesięczne wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł, a Klienci, którzy wykonają min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą w miesiącu nie zapłacą za jej używanie. W przypadku braku spełnienia ww. warunków – miesięczna opłata za prowadzenie konta wyniesie 7 zł, zaś opłata za posiadanie karty – 3 zł.
  • Cool Konto to konto dla dzieci i młodzieży szkolnej do 18 roku życia. Nowością jest możliwość otwarcia rachunku nawet dla dzieci poniżej 13 roku życia. Dzieci i młodzież do 18 r.ż. nie ponoszą miesięcznych opłat za prowadzenie rachunku ani za posiadanie karty.
  • Z myślą o Klientach lubiących korzystanie z nowoczesnych kanałów kontaktu z Bankiem, takich jak bankowość internetowa czy bankowość mobilna, w naszej ofercie znalazło się Lubię to! Konto. Parametry produktu pozostają takie same, jak w przypadku Konta Sezam Direct (0 zł za prowadzenie konta oraz 0 zł za używanie karty przy min. 4 transakcjach bezgotówkowych w miesiącu).

 


Wprowadzone zmiany dają Klientom możliwość wyboru odpowiedniego produktu z szerokiej gamy kont osobistych, w której znajdują się również: Kapitalne Konto, Maksymalne Konto oraz konto walutowe (gdzie również wprowadziliśmy zmiany uatrakcyjniając ofertę karty Visa Classic WalutowaZobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowe pakiety kont w Credit Agricole
Bezpłatne przelewy internetowe, Indywidualna Linia Kredytowa, usługa ułatwiająca oszczędzanie oraz karty umożliwiające płatności zbliżeniowe to wspólne elementy nowych pakietów kont w Credit Agricole.

Bezpłatne wypłaty z bankomatów Kredyt Banku
Niezmiernie miło mi poinformować, że od dnia 01.10.2012 roku bankomaty sieci Kredyt Bank dołączają do grupy bezpłatnych bankomatów dla klientów indywidualnych kart płatniczych BZ WBK

Karta Debit MasterCard PayPassKarta Debit MasterCard PayPass
Za każdą płatność dokonaną kartą w Internecie Alior Sync zwraca Ci 5% jej wartości!

Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim Przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski udostępnił swoim klientom system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR. Nowe rozwiązanie pozwala na realizację przelewów w złotych już po kilku sekundach od momentu złożenia zlecenia.

mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie mSaver - innowacyjny sposób na regularne oszczędzanie
mSaver to nowatorski program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012.

Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie
Do końca roku powstanie zupełnie nowy mBank, który ma ambicję stać się najnowocześniejszym bankiem na świecie. BRE zainwestuje w projekt łącznie 100 mln zł.

PAYBACK w serwisie BZWBK24
Uruchomiliśmy program dla aktywnych klientów usług BZWBK24, dzięki któremu aktywność w bankowości elektronicznej zamienicie na punkty PAYBACK.

Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat! Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat!
Klienci, którzy od 1 marca do 11 kwietnia 2012 r. otworzą w Banku BPH nowe Kapitalne lub Maksymalne Konto i zapewnią na nie wpływy w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie, nie zapłacą za jego prowadzenie do 31 marca 2013 r.

Klienci MultiBanku i mBanku zapłacą zbliżeniowo iPhonemKlienci MultiBanku i mBanku zapłacą zbliżeniowo iPhonem
MultiBank oraz mBank we współpracy z Visa Europe rozpoczynają drugi etap testów płatności zbliżeniowych NFC. Inauguruje go konkurs dla klientów, którego zwycięzcy dołączą do grona testującego mobilne płatności na iPhone’ach.Konta firmowe:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-08-05
USD4,6024-0,68%
EUR4,7053-0,37%
CHF4,8153-0,15%
GBP5,5889-0,86%